Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

Centralnym miejscem w każdej łazience jest coraz częściej jest kabina prysznicowa.
Produkowane przez naszą firmę kabiny prysznicowe poza estetyką są funkcjonale, są funkcjonale, gdyż wykonujemy je uwzględniając specyfikę danego wnętrza. Nie stwarza dla nas problemu wykonanie kabiny na poddaszu czy parawanu ochronnego na wannę. Kabiny mogą być pojedyncze, przesuwne, narożne jak i typu walk in.
Nasze kabiny prysznicowe wykonane są ze szkła hartowanego o różnych grubościach dobranych w zależności od powierzchni przeszklenia. Wykonujemy kabiny ze szkła przeźroczystego, matowego, antisole w kolorach: brązowym, grafitowym, czarnym oraz ze szkła optiwhite. Optiwhite to bezbarwne szkło o obniżonej zawartości żelaza, które praktycznie pozbawione jest zielonkawego odcienia charakterystycznego dla innych rodzajów szkła.
Coraz większą popularność zdobywają też kabiny wykonane ze szkła laminowanego z grafiką montowaną jako wewnętrzne elementy kabiny bądź jako jej zewnętrzne ściany.
Na życzenie klienta wykonujemy piaskowanie, grawerowanie wzorów lub malowanie elementów w całości lub częściowo na wybrany kolor. Akcesoria do montażu kabin prysznicowych pochodzą z renomowanych firm, wykonane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje ich niezawodność i trwałość.
Opcjonalnie powierzchnie szklane pokrywane są NANO powłoką. Preparat ten zabezpiecza elementy szklane przed zabrudzeniami, smugami, zaciekami i osadem z kamienia.
Oferujemy kompleksową usługę, tj. pomiar, produkcję, transport oraz montaż.